Hakkımda

Hakkımda

1985 Elazığ doğumlu olan Op. Dr. Mehmet Fatih KORKMAZ; 2002 yılında Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimine başlamış ve 2008 yılında mezun olmuştur. 2008 yılından itibaren Muş, Elazığ, Kars ve Batman illerinde hekim ve hastane yöneticiliği, başhekimlik ve genel müdürlük pozisyonlarında görev almıştır. 2013 yılından itibaren Kars Kafkas Üniversitesi ve Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniklerinde görev yapmıştır. 2018 yılında Bingöl ilinde mecburi hizmet görevini tamamlamıştır.

Dr Korkmaz 8 yılı aşkın süredir obezite ve diyabet cerrahisi ile ilgilenmektedir. Türkiye’de en yüksek vaka volümü olan Elazığ Üniversitesinde görev yapan Korkmaz, an itibari ile 8.600’den fazla bariatrik ameliyat yapmış olmak ile birlikte; Korkmaz’ın eğitim süresi dahil 8 binden fazla vaka deneyimi bulunmaktadir.

2020 yılından beri Üsküdar’da Özel Hürrem Sultan Hastanesinde kendi kurduğu Obezite Cerrahisi Kliniğinde çalışmakta olup, aynı zamanda hastane Başhekimlik görevini de yürütmektedir.

İletişim

Op. Dr. M.Fatih KORKMAZ Sorularınızı Cevaplıyor.